W naszej ofercie między innymi:

Związaliśmy się z wiodącymi producentami materiałów budowlanych, gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz szybką realizację zamówień.

Styropian Knauf

Styropiany

Styropian to najczęściej stosowany materiał izolacyjny. Kiedyś był tylko styropian biały, dziś coraz częściej możemy spotkać również grafitowy, cieplejszy od zwykłego nawet o 40% ( wyjątkowe parametry zawdzięcza stosowanemu do produkcji surowcowi z zawartością grafitu, który nadaje płytom ciemniejszy kolor i lepszą izolacyjność ). Na budowie styropian ma wiele zastosowań, zwykle ociepla się nim fundamenty, ściany, podłogi i dachy. W związku z tym rozróżniamy podstawowe rodzaje styropianów: styropian fasadowy ( styropian na elewację ), styropian podłogowy ( styropian pod wylewki ), styropian fundamentowy oraz styropian dachowy. 

Skrótowe oznaczenie styropianu EPS, czyli Polistyren Ekspandowany pochodzi z języka angielskiego od słowa Expanded Poly Styren. W styropianie mieści się zaledwie 2% polistyrenu i aż 98% powietrza! Płyty styropianowe są bardzo dobrym izolatorem, wytworzone ze styropianu elementy doskonale chronią przed utratą ciepła. Istnieje kilka odmian tego materiału o zróżnicowanych parametrach i cenie – każdy klient w zależności od zapotrzebowania znajdzie w naszej ofercie produkt odpowiadający jego wymaganiom. Firma Budiker jako bezpośredni i certyfikowany dystrybutor proponuje zakup styropianu w najlepszej cenie wyłącznie renomowanych producentów: Swisspor, Knauf i Neotherm.

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący

12 produkt(ów)